• Slávik Slovenska 2024 - okresné kolo v Levoči

• Dňa 15. mája 2024 sa v Mestskom divadle v Levoči konalo okresné kolo speváckej súťaže Slávik Slovenska 2024. ZUŠ sv. Jána Nepomuckého v Klčove reprezentovali traja žiaci s veľmi pekným výsledkom. Jakub Nemec sa umiestnil na treťom mieste v tretej kategórii. Adela Mlynarčíková sa umiestnila na treťom mieste v druhej kategórii a Kamilka Gallíková získala pamätný list za účasť. Blahoželáme a ďakujeme :)

• Deň Matiek

• Mama – si mojou hviezdou na nebi. Ach, mamička, keby… Čas chvíľu postojí a život privolí, bola by som ti rada s najväčšou láskou, vďakou povedala – ľúbim ťa a ďakujem.

• NEW YORK CLASSICAL MUSIC COMPETITION 2024

• Dňa 30. apríla 2024 reprezentoval žiak Vladimír Maximilán Štefánik z triedy Mgr. Dany Ščasnej, DiS.art. našu školu na medzinárodnej online hudobnej súťaži. Tejto súťaže sa zúčastnilo okolo 300 účinkujúcich z celého sveta. Blahoželáme k postupu do finálového kola a prajeme veľa úspechov.

• Deti MŠ v ZUŠ-ke

• Dnes nás navštívili deti MŠ sv. Jána Nepomuckého v Klčove. Pre deti si p. uč. pripravili krátky program a aj aktivity.

• Súťažná prehliadka žiakov Základných umeleckých škôl

• Dňa 25. apríla 2024 sa v Poprade uskutočnil prvý ročník súťažnej prehliadky žiakov Základných umeleckých škôl v sólovej hre na klavíri. Našu školu v elokovanom pracovisku Stará Ľubovňa reprezentoval Lukáš Olejník, žiak z triedy Mgr. Moniky Fedákovej, DiS.art. Súťažil v prvej kategórii. V konkurencii 24 klaviristov získal zlaté pásmo. Blahoželáme.

-mf-

• Základná umelecká škola svätého Jána Nepomuckého, Klčov 156